Wlepy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

WLEPY

Bycie kibicem to nie tylko i wyłącznie hobby, a często cały styl życia. Wspieranie ulubionej drużyny oraz wyrażanie własnych przekonań i zasad dla wielu osób jest jednym z najważniejszych aspektów w życiu. Właśnie dlatego nasz sklep MADMAN oferuje oryginalne wlepki w sam raz dla Wariatów o mocnych przekonaniach. Zależy nam na tym, aby dzielić się własnymi regułami i zebrać jak największą grupę osób z takimi samymi zasadami.

Tak jak bluzy i koszulki, nasze wlepy streetwear to wysoka jakość wykonania. Nadruki projektowane są w całości przez naszą ekipę, co sprawia, że możesz liczyć na oryginalne wzory i napisy. Mocny klej pozwala na przyklejenie ich w dowolnym miejscu na mieście lub w domu.

Pokaż, jakie jest Twoje zdanie

Posiadamy wlepy z wymownymi hasłami, takimi jak Fuck The System lub Trzymaj Język Za Zębami, które dobitnie pokażą Twoje podejście do życia. Mocny przekaz to coś, co sami najbardziej lubimy, dlatego oferujemy produkty idealnie obrazujące hardkorowe spojrzenie na świat. Jeśli chcesz, aby każdy wiedział, jakie wyznajesz wartości, pokaż to innym poprzez zostawienie wlepek w swoich ulubionych miejscach.

W sklepie MADMAN znajdziesz wlepy dla prawdziwego Wariata.