O nas

MADMAN – uliczna odzież powstała w 2011 r., nazwa marki odnosi się do słowa Wariat.

Wychowaliśmy się wśród zasad i wartości które teraz przenosimy na naszą odzież w ten sposób powstaje unikatowa marka dedykowana Szaleńcom poszukujących mocnych wrażeń, uzależnionych od adrenaliny, zahartowanych w sportach ekstremalnych, stadionowych Fanatyków, oraz Patriotów-czyli dla ludzi z naszego środowiska którym oddajemy hołd produkując odzież najwyższej jakości , dbając o detale, komfort oraz wytrzymałość naszych ubrań.

MADMAN stanowi odpowiedź na zalew rynku przez  mało oryginalną i słabą gatunkowo odzież z międzynarodowych sieci handlowych, których nasza marka jest zdecydowanym przeciwieństwem.

Projektując odzież stawiamy na oryginalny i hardcorowy przekaz który wyróżnia nas spośród wszystkich innych firm, a każdy nasz wzór to osobna historia.

Przy produkcji używamy nowoczesnych technik nadruków jak farba wodna, żel, nadruk HD-dzięki temu pod względem jakości konkurujemy z najlepszymi markami.

Odzież produkujemy w Polsce, więc kupując u nas masz pewność udanych i szybkich zakupów, oraz satysfakcję z wspierania Polskiego rynku.