Czapki z daszkiem

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Czapki z daszkiem

Czapka z daszkiem to must-have w stylizacjach streetwearowych. Historia tego akcesorium zaczęła się już w latach 50 i od tamtych czasów przeszła wiele metamorfoz. Początkowo męska czapka z daszkiem miała za zadanie chronić oczy przed promieniami słonecznymi utrudniającymi uprawianie sportu. Teraz jest uzupełnieniem outfitu, które może całkowicie go odmienić – np. poprzez ciekawe nadruki, intensywne kolory i intrygujący design. Jeśli poszukujesz właśnie takich patriotycznych czapek z daszkiem, poznaj sklep internetowy MADMAN!

Czapka z daszkiem MADMAN – słońce nie musi być uciążliwe!

Czapki z daszkiem patriotyczne pozwolą Ci wyrazić swoją miłość do Ojczyzny niezależnie od tego, gdzie jesteś. Nasze nadruki zostały stworzone z myślą o Dobrych Wariatach, kibicach i wszystkich miłośnikach polskiej kultury oraz historii, niejednokrotnie naznaczonej krwią. Sprawdź naszą ofertę i znajdź męską czapkę z daszkiem, dzięki której wyrazisz siebie.

Czapki z daszkiem dla prawdziwych patriotów

Projektując nasze czapki męskie z daszkiem, staramy się łączyć ergonomiczny krój z nadrukami nawiązującymi do najważniejszych dla nas wartości. Nie boimy się designerskich zabaw z barwami naszej ojczystej flagi, z której jesteśmy bardzo dumni. Oczywiście zachowujemy przy tym szacunek do narodowych barw. Hardcorowe nadruki natomiast wykonujemy technologią haftu 3D. Polega ona na zastosowaniu specjalnej pianki, która jest wycinana z wysoką precyzją, a następnie pokrywana nićmi. Czapki z daszkiem MADMAN mogą być użytkowane przez wiele lat i prane mechanicznie bez ryzyka utraty koloru lub zniekształcenia. Gwarantują to starannie wyselekcjonowane materiały, które wybieramy z myślą o jak najdłuższym czasie noszenia.

Czapki z daszkiem patriotyczne MADMAN są dostępne w wielu różnych modnych krojach. Znajdziesz u nas chociażby wiecznie modne bejsbolówki, które są nie tylko stylowe, ale też bardzo wygodne. Zaokrąglony daszek gwarantuje ochronę przed słońcem pod każdym kątem. Jeżeli stawiasz przede wszystkim na streetwear, sięgnij po męską czapkę z daszkiem typu snapback z regulowanym zapięciem. Dostosuje się ona do kształtu Twojej głowy, dzięki czemu nie będzie zsuwać się z niej podczas gwałtownych ruchów. Oferujemy również popularne fullcapy, czyli czapki bez możliwości regulacji o szerokim, sztywnym daszku.