Saszetki

Wyświetlanie jednego wyniku

Saszetki

Noszenie ciężkich toreb lub plecaków na co dzień potrafi być uciążliwe. Wiele osób ogranicza się zatem do minimum, pakując najważniejsze rzeczy do kieszeni. Po co jednak się ograniczać, skoro można wyposażyć się w saszetkę od MADMAN?

Saszetki MADMAN – najważniejsze rzeczy przy Tobie!

Wykonane ze 100% poliestru saszetki od MADMAN to produkty stworzone z myślą o łatwym przechowywaniu najważniejszych rzeczy osobistych. Portfel, klucze, telefon, dokumenty, zapalniczka i wiele innych akcesoriów zmieści się w praktycznej saszetce. Zależy Ci na tym, aby nie nosić wszystkiego w rękach albo wielkich torbach? Saszetka sportowa męska MADMAN jest niezastąpionym rozwiązaniem właśnie w takich sytuacjach. Pozbądź się kłopotu poprzez korzystanie z saszetek, które pozwolą Ci na swobodne poruszanie się po mieście z wszystkimi, ważnymi rzeczami. Saszetki kibicowskie dostępne są w dwóch ciekawych wariantach kolorystycznych z logo MADMAN z przodu. Taki wybór pozwoli Ci na stworzenie niebanalnej, a zarazem funkcjonalnej stylówki.

Nerki w stylu ulicznym

Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu naszych klientów, dlatego oferujemy również nerki kibicowskie, pasujące świetnie do bardziej sportowych i codziennych ubrań. Nerka męska sportowa z naszego sklepu MADMAN to produkt dla każdego Wariata, lubiącego uliczny styl. Jako marka produkująca tego typu saszetki oferujemy produkty zaprojektowane w sportowym, kibicowskim stylu, które będą stanowić wyjątkowy element stroju. Jeśli na tym właśnie Ci zależy – przejrzyj ofertę MADMAN i wybierz najlepszą nerkę na siebie.